Rannapuhkus Reisikalender Fuerteventura

Fuerteventura on Euroopa üks ilusamate liivarandadega saar! Kohati meenutab Kariibi mere saari.

Kanaari saarte idapoolseim saar – FUERTEVENTURA - on eestlastele vähe tuntud aga väga eriline saar just oma metsiku võlu, pikkade liivarandade ja väheste turistide poolest. Teda ei saa võrrelda ei Gran Canaria ega Tenerifega.
Fuerte vōlu on lõputud VALGE LIIVAGA rannad, liivadüünid ja kõrged liivamäed ning armsad väikesed linnakesed, palju metsikut ja asustamata ala. Turism on pidurdatud kuna saar on UNESCO kaitse all. Ja loomulikult on Fuerteventura surfarite paradiis, kuulsas Sotavento rannas viiakse regulaarselt läbi purjelaudurite MM. Oktoober on kliima poolest kõige parem aeg aastas!


Puerto CASTILLO (Caleta de Fuste) on saare üks suuremaid pärle. See on tuulte eest hästi varjatud mägedevaheline pika liivarannaga armas linnake. Ilusad hotellid ja kena jahisadam otse küla keskel. Põnevat tegevust jagub: suur magnet on merelõvidega ujumine, lisaks kalastus, Aqualand lastele, roosa allveelaev, meeleolukas merereis katamaraanil, rannatennis, tennis, romantiline minigolfi park jne. Kõik samas külas, käe-jala juures. Mõnusad rattateed külast välja mitmes suunas.
UJUMINE MERELÕVIDEGA Castillo sadamas, See on unustamatu elamus! Rohkem infot siit!
Sadamas pakutakse muud põnevat tegevust. Loe edasi siit!

Legendaarne Sotavento rand (surfarite paradiis) asub 50 km kaugusel. Lennujaam vaid 6 km kaugusel! Takso maksab ca 12 eur/suund.

Fuerteventura on Kanaari saarte vanim ja huvitava ajalooga saar, seal on palju vaadata. Parim liikumisviis on rendiauto. Anname soovijatele täpsema ülevaate kuhu sõita ja mida põnevat vaadata.

Kindlasti tasub käia Fuerteventura kirde rannuikul ISLA DE LOBOSEL - endisel merelõvide koloonias. See on väike asustamata saar, kus on kaks helesinist laguuni liivase põhjaga, majakas, üks restoran. Väga omapärane saar, kahjuks seal on tõesti palju turiste.

Kuna lennud Kanaaridele on siiski pikad ja Fuerteventural on niipalju huvitavat teha, soovitame pikemat puhkust ehk 11 päeva. Soovijatele ka võimalus puhkus 8 päeva.

Barcelo keti hotellid Castillos (mis on ka meie valikus),  on hästi hubased ja erinevad kombinaat-hotellidest täiesti. Nad asuvad kõrvuti otse mere ääres ning külastajad võivad kasutada kahe hotelli teenuseid ehk käia erinevates basseinides ja restoranides. Hiljuti renoveeritud ja kõige parema asukohaga hotellid kogu piirkonnas (rand, keskus ja sadam on max 100 m kaugusel) Barcelo kliendid saavad allahindlust külas asuva spordiväljakute hinnast (tennis, minigolf, paddle jne).

Vaata pilte ja reisimuljeid FB lehelt Stiilne Puhkus


Meie partnerid: