Kalastus

Kalastamine on merepuhkuse üks osa ja järjest kasvav trend. Kes meist ei tahaks püüda mitmekilost kalapurikat ja õhtul koos sõpradega mere kaldal seda grillida kalamehe jutte vestes....

Turu saarestikku peetakse Euroopa üheks atraktiivsemaks saarestikuks. Loodus sarnaneb suuresti Ahvenamaaga, aga laevaülesõit on lühem ning hinnad soodsamad. Majutused on reeglina paremal tasemel kui Ahvenamaal. Veed on samuti kalarohked, peamiselt püütakse ahvenat ja haugi. Parimad kalastusperioodid on mai ja september.
Turu saarestiku magnet on idülliline sadamalinn Naantali, mis lisaks Vahemerega sarnasele miljööle pakub suurt huvi lastele. Naantali külje all väikesel saarekesel Muumimaal elavad kõigi poolt armastatud muumitrollid.

Ahvenamaa on imeline saarte maailm Läänemerel, kuhu kuulub kokku üle 6500 saare. Tänu rohketele lahesoppidele saarte vahel on Ahvenamaal eriti kalarikkad veed.

Yli-Kaitalas asuvad uued ja heal tasemel varustatud majad Kuusankoski külje all Kettujärve kaldal. Helsingist 130 km kaugusel ja Lahtist vaid 54 km kaugusel, Põhilisteks kaladeks on haug ja koha.Lisaks Kettujärvele saab minna kalale ka Kymijõele ja Arrajärvel.

Kotka piirkond koosneb 400 saarega saarestikust. Meie pakume majutust Kotka lähistel ja Pyhtääs. Majad suured, sobivad nii peredele, kui ka firmadele. Soovitame võtta kalastusõpe, kuna piirkond väga kivine ja kala vahest peidus. 

Lisaks pakume kalastust ka Tampere, Hämenlinna piirkonnas, tunned huvi, küsi lisa!

Majade hinnad on väga erinevad, sõltuvad hooajast, suurusest ja asukohast. ODAVAMAD HINNAD on mais ja septembris!
Küsi lisa: info@devorex.ee

Soovitame osta VIKING LINE autopakett meie kaudu, pakume autojuhile tasuta hommikusöögi suunal Tallinn-Helsingi.


Meie partnerid: