Kindlustus

Palume jälgida, et Teil oleks kehtiv reisikindlustus koos reisitõrkega. 
Vastavalt Reisitingimuste p.6.5 alusel lasub Reisijal omavastutus reisikindlustuse hankimisel. Loe edasi siit
Pangakaardi kindlustusega reisijad peavad jälgima, et reisi eest tasutakse sama pangakaardiga seotud kontolt muidu kindlustus ei pruugi hakata kehtima.
Suusareisidel peab olema vormistatud suusareisi lisarisk ehk ohtliku tegevuse kaitse, et katta tekkinud kahjud märgistatud rajal sõitmisel. NB! Lisarisk ei kata väljaspool rada sõitmist (off-piste).
Reisitõrge peab olema vormistatud vähemalt 4 päeva enne reisi.  Reisitõrke suuruseks soovitame valida teie reisi väärtus või minimaalselt 1280€ .
Reisitõrke laiendused (streik, looduskatastroof jne) tuleb vormistada 48 tunni jooksul peale reisi esimese osamakse sooritamist. 

Pakume oma püsikliendile 15% ja gruppidele alates 12 inimest 20% soodamat hinda.
Meie 10-aastane reisikorraldamise praktika näitab, et kõige kiirem ja valutum reisitõrke kahjude korvamine toimub meie partneri SALVA kindlustuses

Tutvu Salva reisikindlustuse tingimustega! AT Devorex ei vastuta Salva Kindlustuse AS hinnamuutuste eest.


Hinnanäidised suusareisi "täispaketile"üheks nädalaks   (hinnad peale 01.02.2020).
Lastele on hinnad kõrgemad kui täiskasvanutel ja üle 65 a ka hinnad kallimad

Kindlustuse liik ja kaitse lisariskide vastu reisitõrge kuni 960€ reisitõrge  kuni 1280€
tervisekindlustus 100 000 eur + reisitõrge+ohtliku 
tegevuse kaitse ( suusareis/ purjetamine)
30,95 34,46

Pagas 320 eur

4,57 4,57
KOKKU: 34,95 39,03
soodustus ca. 15% 5,24 5,85
HIND PÜSIKLIENDILE: 29,70 33,17

KUIDAS TOIMIDA LENNULE HILINEMISE KORRAL? 

Kui jääte oma lennust maha halbade ilmaolude ja/või avariidest tekkinud liiklusummikute tõttu, siis katab kulud Teie Kindlustusselts poliisil näidatud reisitõrke summa piires vastavalt tingimustele.  
Tuleb osta uued lennupiletid ja leida vajadusel majutus võimalikult optimaalse hinnaga. Informeerige reisikorraldajat juba eelnevalt kui on tekkinud oht lennule hilineda. Reisikorraldajal on kohustus teid igati aidata uute lahenduste otsimisel aga kulud katab Teie reisikindlustus vastavalt tingimustele. Reisikorraldaja väljastab kindlustusele vajalikud tõendid, mis kinnitavad lennule hilinemist.
Rendiautoga reisijad peavad tõestama liiklusummikuid vastavate fotode ja võimalusel salvestama oma teekonna google mapsi või mõne muu programmiga.
Soovitame kõigil fikseerida fotona oma saabumisaeg lennujaama.
Vastavalt reistingimustele p.7.4.3. reisikorraldaja ei vastuta lennule hilinemist halbadest ilmaoludest ja/või avariidest tekkinud liiklusummikute tõttu. Reisikorraldaja ei vastuta kahju eest, mille on põhjustanud vääramatud jõud nn force majeure (loodusõnnetused, sõjad, streigid vms) aga teeb endast kõik oleneva, et tagada reisijate ohutus ja lahendada tekkinud probleeme.  Vt reisitingimusi siit

 

Meie partnerid: