Suusareisid Reisikalender Carroz/Flaine/Grand Massif

CGH Chalet de JOUVENCE, Carroz

1 2 3 4 5

im2g

Suusalift: 20 m, ski in/ski out
Keskus: 200m
Saun: soome ja auru saun, bassein, jacuzzi.
Söök: söökideta

Suurepärase asukohaga (ski in- ski out) apartementhotell Les Carrozi külas. Hotell kuulub Prantsusmaa kõige esinduslikumasse apartementhotellide ketti: CGH, kes pakub sisuliselt 5* majutusteenuseid. Puidust ja looduskivist stiilse arhitektuuriga hooned on püütud ehitada hinnatud piirkonda.
Kaunis wellness keskuses on soome saun, aurusaun, sisebassein, jacuzzi ja jõusaal.
Hotellis on erineva suurusega stiilselt sisustatud apartemendid 4 kuni 8-le inimesele; hästi varustatud köögis on pliit, ahi, nõudepesumasin, mikrolaineahi, röster, kohvimasin jne.
Suuremad apartmendid on saadaval ka kahel tasandil (duplex). Apartmendis „Family“ on ühes magamistoas nari (cabin), comfort tüüpides nari ei ole. Duplexi variantidel on väike hinnalisa. Enamus apartementidel on rõdu. Täpsem kirjeldus broneerimisel.
Tasuta Wifi (üks tasuta ühendus apartemendi kohta), lukustatavad suusakapid saapakuivatusega.
Hinnad on arvestatud maksimaalse inimeste arvu järgi, Kui elutoas ei soovita magada, siis tuleb tasuda kahe tühja voodikoha maksumus.
Hinna sees on voodilinad ja käterätid, lõpukoristus ning wellness külastus, hommikumantlid lisatasu eest. Saabumisel küsitakse tagatisraha ehk deposiiti summas 400 euri apartemendi kohta, mis tagastatakse kui ei ole kahjustusi ja köök on koristatud (nõud puhtad, külmkapp tühi ja prügi välja viidud).
Kohapeal tasuda külamaks.
Külastajate reiting kõrge: 8,4 punkti

Hotelli koduleht

Meie partnerid: