Uudised


Pakume otselende Gran Canariale alates 7. dets. Samas soovitame soojalt Fuerteventurat, eriti aastavahetuseks.  Selleks perioodiks pakume Finnairi lendu ja meil on rühmabroneering, mille hinnad odavamad kui netis saadaval!

Kuupäevad ja hinnad:

21.-29.10.2023 / 8 päeva, majutuse hind alates 369 eur/inimene - koolivaheaeg!
19.-29.10.2023 / 11 päeva, majutuse hind alates 439 eur/inimene - koolivaheaeg!

28.12.-05.01.2024 /   8 päeva, majutuse hind alates 779 eur/inimene - aastavahetus!
28.12.-09.01.2024
/ 12 päeva, majutuse hind alates 1029 eur/inimene - aastavahetus!

Miks minna kaugele Kariibi saartele kui samasugused rannad on Fuerteventural!
Kanaarisaarte idapoolseim saar – FUERTEVENTURA - on eestlastele vähe tuntud aga väga eriline saar just oma metsiku võlu, pikkade liivarandade ja väheste turistide poolest. Teda ei saa võrrelda ei Gran Canaria ega Tenerifega.
Fuerte vōlu on lõputud VALGE LIIVAGA rannad, helesinine ookean ja kõrged liivadüünid, seal on armsad väikesed linnakesed, palju metsikut ja asustamata ala. Turism on pidurdatud kuna saar on UNESCO kaitse all. Ja loomulikult on Fuerteventura surfarite paradiis, kuulsas Sotavento rannas viiakse regulaarselt läbi purjelaudurite MM. Oktoober on kliima poolest kõige parem aeg aastas! Aastavahetusel on Castillo külas samuti täielik paradiis!

Majutus erinevates hotellides Puerto de Castillos.
Puerto CASTILLO on saare üks suuremaid pärle. See on tuulte eest hästi varjatud mägedevaheline pika liivarannaga armas linnake. Ilusad hotellid ja kena jahisadam otse küla keskel. Põnevat tegevust jagub: suur magnet on merelõvidega ujumine, lisaks kalastus, Aqualand lastele, roosa allveelaev, meeleolukas merereis katamaraanil, rannatennis, tennis, romantiline minigolfi park jne. Kõik samas külas, käe-jala juures. Mõnusad rattateed külast välja mitmes suunas. Legendaarne Sotavento rand (surfarite paradiis) asub 40 km kaugusel. Lennujaam vaid 6 km kaugusel! Takso maksab ca 12 eur/suund.
Oleme need Castillo hotelllid läbi käinud ja teame nende hotellide võlusid hästi!

Vaata hotellide hinnainfot siit

Vaata lennuinfot siit

Meie partnerid: