Uudised

BANSKO  - suurepärane suusaparadiis täis meeldivaid üllatusi!

25.02 -04.03.2022 - viimased 8 kohta - TASUTA SUUSAKOOL LASTELE


Eelmisel hooajal käis Banskos (Bulgaarias) meil mitu väikest rühma ja nad kõik jäid väga rahule! Hoolimata covidist toimis seal kõik suurepäraselt. Kui mujal olid kuurortid kinni, siis Bulgaarias olid need avatud, samuti kõik poed ja pubid (kuni 25.märtsini), kus käidi ilma maskita! Võib loota, et ka järgmine talv on bulgaarlased tublid ja hoiavad oma kuurorti avatuna.
Seetõttu võtame Bansko plaani aastavahetusel ja veebruari koolivaheajal 2022! 
Bansko sobib ideaalselt lastega peredele ning samuti ka aktiivsele puhkajale, kuna ööelu on väga vilgas ja hinnad meeldivalt soodsad.
Transfeer Sofiast on meelidvalt lühike võrreldes paljude Alpi kuurortitega, sestap soovitame Banskot ka pikkadeks nädalalõppudeks.
Vaata meie rühmareiside pilte Facebookist: Stiilne Puhkus ja hakka meie sõbraks :)
Vaata reisikalendrit siit 
--------------------------------------------------------------------------------

Lumeolud on seal väga erilised, lumikate püsib kaua. Ega asjata seda suusakuurortit nimetata "Balkanimaade pärliks".
Kuigi radade kogupikkus on justkui väike ( kokku ühendatud radu 50 km), pakub Bansko väga pikki ja mõnusaid laskumisi. Kõrgeim tõstuk on 2560 m peal ja enamus radu asuvad kõrgusel 1800m-2600m. Radade profiil on vahvas järjestuses: vasakul sinised rajad, keskel punased rajad ja paremasse serva jäävad järsemad nö tumepunased rajad ja magus Tomba must rada nr 9 - see on MK etappide võistlusnõlv ja tõepoolest väga, väga hea!!! Kojutuleku sinise raja ääres on samuti üks vahva tumepunane rada, kuhu pääseb tooltõstukiga (ainuke kupliga tool piirkonnas!)
Seega ära karda piirkonna väiksust, seal on väljakutseid kõigile!

Loe kuurorti kohta lisaks siit! 

Pakume kahte hotelli, mis on ainukesed ski in/ski out hotellid Banskos. Väga ilusad Spa kompleksid, eriti Kempinskis.

hotell MPM Sport 4*
hotell Kempinski 5*    

Lisaks on võimalus siin nautida luksulikku Kempinski 5* hotelliketti normaalse hinnaga. Kempinski 5* Banskos on üks kõrgeima reitinguga suusakuurorti hotell oma hotelliketis. Samas on hinnad 3-5 korda odavamad kui Austrias, Šveitsis.  Stiilne Puhkus käis eelmine talv Banskos vaatamas - tasub proovida ja lasta luksusel ennast hellitada.

Kohtume mägedes!

Sinu STIILNE PUHKUS

 

Meie partnerid: