Uudised

AT Devorex OÜ müügitingimused Ryanairi lennupiletite ostmisel

Kui soovite tellida meilt Ryanairi lennupiletit peate arvestama võimaliku hinnamuutusega. AT Devorex teeb teile esialgse pakkumise ja saadab hetkel Ryanairi kodulehel oleva hinna. Baashinnale lisandub istmekoha valik, kaarditasu, soovi korral pagas ja priority (eelisjärjekorras pardale minek ja võimalus tasuta käsipagas salongi kaasa võtta). Me soovitame alati osta PLUS paketti, mis sisaldab istmekoha valikut ja pagasit 20 kg ning priority eelist.

Koostame arve ja ostame lennupileti välja kui arve on tasutud.
Kui lennupileti väljaostu momendil selgub, et pilet on kallim kui meie pakkumises esitatud ja esialgsel arvel näha, tuleb tasuda vastav hinnavahe.
Väljakujunenud praktika kohaselt me ostame piletid välja ka siis kui hind on kallinenud kuni 20 eurot/inimene ja esitame sellekohase lisaarve.
Kui hinnavahe on suurem kui 20 eurot, siis võtame telefonitsi Teiega ühendust ja räägime üle, kas soovite broneerida või mitte. Kalkulatsiooni ja hinnavahe suurust saate näha Ryanairi broneeringult.
AT Devorexi teenustasu on 20 eurot/inimene. Teenustasu sisaldab meiepoolset check-in tegemist ja pardakaardi väljastamist.

Tasudes arve olete aktsepteerinud AT Devorex OÜ müügitingimused Ryanairi lennupiletite ostmisel.
Ryanairil on õigus muuta lennuplaani. Seetõttu me soovitame vormistada hiljemalt 72 tunni jooksul ka Salva kindlustus.
Meie partnerid: