SuusareisidReisitingimused

 Suusareiside broneerimine ja reisitingimused  (kinnitatud 10.08.2013/ muudetud 05.11.2015)

1. REISIPAKETI HIND
1.1 Hind sisaldab edasi-tagasi lennupiletit, bussitransfeere, majutust vastavalt perioodile ja suurematel rühmadel rühmajuhi teenust.
1.2 Suurematel rühmadel alates 20-st inimesest on kaasas rühmajuht, kes annab ülevaate kohalikust elust-olust, viib läbi suusasafareid ja tasuta suusa ja/või lumelaua õpet ning organiseerib üritusi. Väiksemate rühmade puhul rühmajuhti kaasa ei tule. Kaasa antakse põhjalik sihtkoha info ja transfeeri sujumist korraldab kontaktisik. Kui reisi tellimisel on lubatud rühmajuhi teenus (vastav märge arvel)  aga rühmas ei ole piisavalt reisijaid, siis on reisikorraldajal õigus rühmajuhi teenusest loobuda. Sellisel juhul tagastatakse reisijale n.ö rühmajuhi tasu 40€.
1.3 Hind kehtib ühele inimesele 2-inimese toas või apartemendis tingimusel, et toas elab näidatud arv inimesi.
1.4 Reisikorraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi hinnas ja reisiprogrammis, kui seda põhjustavad temast mittesõltuvad asjaolud.
1.5 Hinnatõusu vastu aitab hinnagarantii.

2. TASUMINE
2.1 Suusareisi tellimisel tuleb tasuda ettemaks alljärgnevalt:
2.1.1) Rühmareisidel 25% kuid mitte vähem kui 200 € inimese kohta.
2.1.2) SKI a’la CARTE hotellidel 25% kuni 50%, olenevalt teenuse osutaja tingimustest
2.1.3) Lennujaama transfeeridel 25%
Kogu reisi maksumus tuleb tasuda vastavalt teenuse osutaja poolt kinnitatud tingimustele. Reeglina on see 30 päeva enne reisi, erandiks on aastavahetuse ja vahel ka mõned 4* ja 5* hotellid.
Skandinaavia majutused nõuavad kogu reisi maksumuse tasumist 60 päeva enne reisi.

 

3. SUUSAREISIDE ANNULLEERIMINE
3.1 Rohkem kui 30 päeva enne reisi algust jääb tasutud ettemaks hotelli ning lennupiletite trahviks ja bürookulude katteks.
3.2 21-30 päeva enne reisi algust tagastatakse kliendile kuni 40% reisitasust.
3.3 15-20 päeva enne reisi algust tagastatakse kliendile osaline reisitasu, mis sõltub teenuse osutaja tingimustest, kuid mitte üle 20%.
3.4 vähem kui 15 päeva enne reisi algust reisitasu ei tagastata.
3.5 Kui hotellide ettemaks ületas 25% ja reisi kogumaksumus tasuti varem kui 30 päeva, siis annulleerimisel kohaldatakse hotellipoolseid tingimusi. Üldreeglina ettemakstud summasid ei tagastata.
3.6 Reisijal on õigus muuta reisija(te) nime tasuta kuni 31 päeva enne väljasõitu v.a. Economy lennupiletitega reisijad.
Nimemuutus 7-31 päeva enne reisi algust on teatud lennufirmadel lubatud vastava lisatasu eest. Hilisemaid muudatusi käsitletakse annulleerimisena. Kuupäeva, sihtkohta ja hotelli ei ole lubatud muuta.

4. SKI a’la CARTE HOTELLIDE ANNULLEERIMINE
Annulleerimisel kohaldatakse hotellipoolseid tingimusi. Üldreeglina ettemakstud summasid ei tagastata.

Reisikorraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi hinnas ja reisiprogrammis, kui seda põhjustavad temast mittesõltuvad asjaolud.
Täpsem info üldreisitingimuste kohta leiate siit.


  • Meie partnerid: